Działka budowlana, ul. Złota
Złota, Mieroszyno, pomorskie
- 235 000 zł
- 864 m²
- 271,99 zł/m²
Jarosław Nastały
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Złota
Złota, Mieroszyno, pomorskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Działka budowlana, ul. Złota
Zaktualizowane: 12 maja 2026
235 000 zł 864 m² 271,99 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 235 000 zł (271,99 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 864 m²
- dojazd drogą utwardzoną
- określone warunki zabudowy
- Źródło: biuro nieruchomości: AWAL Nieruchomości Nadmorskie Sp. z o.o., zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 496936
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Złota, Mieroszyno, Puck, pucki, pomorskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej i kameralnej miejscowości Mieroszyno, niespełna 3500 m od plaży w Jastrzębiej Górze.
Działka z wydanymi warunkami zabudowy i zagospodarowania terenu,
o powierzchni 864 m², położona przy ul. Puckiej, z wjazdem przewidzianym od ul. Złotej. Teren dobrze nasłoneczniony, płaski, kształt działki nieregularny. Granice nieruchomości częściowo ogrodzone i obsadzone krzewami. (...)
602 120...
602 120 073